Warning: file_get_contents(/home/vhosts/theaterparadijs.nl/httpdocs/templates/system/css/system.css): Failed to open stream: No such file or directory in /home/vhosts/theaterparadijs.nl/httpdocs/plugins/system/route66pagespeed/lib/css.php on line 48
Danny Vera – North Sea Jazz Club, Amsterdam


Reportage Gwendolyne van Erp

2015 was een succesvol jaar voor Danny Vera. De uit Middelburg afkomstige singer songwriter  timmerde flink aan de weg en trad op voor vele uitverkochte theaterzalen. De zanger verwierf eerder bekendheid als  vaste huisartiest in het  zeer populaire sportprogramma Voetbal Inside. 
Op 27 mei 2016 is het podium van de Amsterdamse North Sea Jazz Club geheel voor Vera  en zijn vierkoppige  band en kan het publiek genieten van een intiem  dinerconcert.

Een uur voor aanvang  wordt er gezellig gedineerd in een sfeervolle ambiance. De  aanwezige instrumenten verraden dat er deze avond meer dan alleen gegeten wordt. Het publiek druppelt langzaam binnen en na een drankje gehaald te hebben zoekt men een  wat hoger gelegen plekje achter in de zaal, zodat  iedereen een goed zicht heeft op het toneel. 

Iets na negenen betreden Vera en zijn band het podium. Allereerst wordt er wat rustiger repertoire gebracht, zijn bekende hit “Heading for he city” ontbreekt uiteraard niet, en ook de tonen van  het  nummer dat Vera maakte naar aanleiding van het tragische ski-ongeluk van zijn goede vriend, "Bye bye Eddie"  zijn te horen tijdens deze speciale avond.

Na een  korte pauze brengt de zanger een volledig akoestische versie van  de Queen klassieker "To much love will kill you", waarn zanger en band een heel  andere muzikale weg inslaan; het gaat nu echt los! Stevige rock & roll nummers voeren de boventoon. En dat nieuwe geluid werkt aanstekelijk.  Achter in de zaal wordt gezongen en gedanst, aan de tafels gezongen en de handen gaan op elkaar!

Danny Vera is  deze zomer te zien en horen  op diverse festivals maar doet ook een aantal  clubs aan. Daarnaast gaat  de singer songwriter  ook weer de theaters in met een nieuwe show genaamd  "Between the dark and daylight tour". En er is nog meer goed nieuws te melden:  elk moment  kan zijn nieuwe cd uitkomen! Dat  betekent dat ook 2016 voor Vera weer een  uitdaging gaat worden en het publiek opnieuw een kans krijgt om van deze uitdaging deel uit te maken, en er  hopelijk ook te genieten. Wij hebben van een bijzondere, en letterlijk en figuurlijk heerlijke avond genoten, dank zij Vera  en band!

Danny Vera & band

Rob de Groot — leadgitaar 
Eric Swinkels — toetsen
Almer Kaasschieter — basgitaar, contrabas, achtergrondzang
Gert-Jan Zegel — drums 

Kijkt u hier voor meer informatie over Danny Vera

 {besps}Danny_Vera_NorthseaJazzClub{/besps}