Warning: file_get_contents(/home/vhosts/theaterparadijs.nl/httpdocs/templates/system/css/system.css): Failed to open stream: No such file or directory in /home/vhosts/theaterparadijs.nl/httpdocs/plugins/system/route66pagespeed/lib/css.php on line 53
Tina Blog: Tina Roadtrip #1 Zuid

Tina Blog: Tina Roadtrip #1 Zuid

Nadat ik vorig jaar zo betrokken ben geweest bij het zoeken naar onze fantastische kindercast (dat klinkt best crimineel ofzo), heb ik al wat mogen zien van hun talenten op de Tina Academy. Zo ontzettend goed, toen al. Daarom besloot ik dat ik alle zes de groepjes wil zien spelen in de voorstelling. Daar moet ik dan wel heel Nederland voor door, maar ach, dat deed ik vorig jaar ook. Er zijn zes regio’s met groepjes: Zuid, Noord, Oost, Utrecht, Zuid-Holland en Noord-Holland. Omdat we vorig jaar de allereerste auditie in het zuiden (Roermond, Limburg) hadden begin ik nu ook maar mijn Tina Roadtrip in het zuiden. Mooi uitgedacht, toch?

Den Bosch
Ik heb twee vriendinnen in Limburg wonen en die heb ik vorig jaar eindeloos verteld over mijn Tina avonturen, dus die wilden maar wat graag de voorstelling zien. Jippie, harstikke leuk! Agenda’s naast elkaar en een datum was zo gevonden: Vrijdag 5 januari in Den Bosch. En waar staat Den Bosch bekend om? Juist, de Bossche bollen! 

bollen 02

Vooraf aan de voorstelling gezellig samen lunchen (nee, niet met Bossche bollen), een oliebol delen (wel een bol, maar geen Bossche) en dan op naar het theater. Bij de flyerstand is duidelijk een fan van Tina de musical bezig geweest. En nee, ik was het deze keer niet! 

Folders 46
Stiekem ben ik altijd wel een beetje zenuwachtig als ik met bekenden naar de voorstelling ga kijken. Zullen ze het wel leuk vinden? Zal ik het zelf nog wel leuk vinden, aangezien dit de tiende keer is dat ik het zie. De tiende keer? Wow oké. Ik heb een jubileum te pakken. Gefeliciteerd.

De voorstelling
De zenuwen zijn snel weg, want volgens mij zijn mijn vriendinnen aan het genieten. En ik zelf ook. Het is nog Kerstvakantie, dus er zitten veel kinderen in de zaal. Dat blijkt wel wanneer de scène met publieksparticipatie uitnodigt om ALLE kinderen uit de zaal het podium op te laten komen. Wat een geweldig gezicht en wat moet dit een onvergetelijke ervaring zijn voor al deze kindjes.

Nieuwe oma
Check de foto hierbij nog een keer: De vrouw op links met haar handen in de lucht is onze nieuwe oma: Mariska van Kolck. Eerder deze week maakte ze haar debuut in Tina de musical. De allereerste voorstelling van 2018 die tevens ook háár allereerste is. Ik ben behoorlijk onder de indruk wat ze vandaag, bij pas haar derde show, neer weet te zetten. Wat een verschil al weer in vergelijking met haar eerste. Dat je in drie dagen tijd zó kan groeien.. Echt een vakvrouw!

Mariska 30Team Zuid
Maar stiekem ging ik natuurlijk vooral voor de kids. In het zuiden speelt Team Zuid (goh). En dit super team bestaat uit Mees (Tina), Eva (Puck) en Daan (Fabio). Tijdens de generale op zes oktober heb ik dit groepje eerder zien spelen. Al een aantal maanden geleden dus. Het is heel gaaf om te zien hoe ze zich de rollen inmiddels eigen hebben gemaakt en hoe ze gegroeid zijn. Ik ben super trots op ze!

Mooie woorden
In het begin schreef ik dat ik wat zenuwachtig ben als ik met bekenden naar een voorstelling ga. Want ik ben enthousiast, maar zijn zij dat ook? Tijdens de voorstelling dacht ik te zien dat ze aan het genieten waren, maar was dat ook wel echt zo? Na afloop kreeg ik hele positieve woorden van mijn lieve vriendin, die te mooi zijn om niet te delen:

"Tina de Musical wordt aangekondigd als de leukste familievoorstelling van het jaar. Dat is nogal een uitspraak en zie die maar eens waar te maken. Ik voel me vanaf het begin van deze voorstelling al betrokken. Mijn lieve vriendin Girija mocht er aan het werk toen de audities gehouden werden en ik kreeg alle verhalen te horen. Inmiddels is de voorstelling al een tijdje bezig en boeien de verhalen over de show nog steeds. In Den Bosch kon ik de show dan eindelijk met eigen ogen gaan zien. Mijn verwachtingen waren hoog. Heel hoog. En wat heb ik genoten! Het verhaal is leuk, de cast en kindercast doen het ontzettend goed, de liedjes zijn vrolijk en de zaal reageert enthousiast. Want zeg nu eerlijk, wie heeft er ooit álle kinderen in de zaal uitgenodigd om op het podium mee te komen dansen en zingen? Dat is in Den Bosch dus gebeurd. Het is een voorstelling waar kinderen zichtbaar van genieten, maar die ook nog eens erg leuk is voor volwassenen. En ja, die uitspraak... Ja, die klopt dus! Het is zeker een aanrader!"